Vabilo na 10. obletnico RK Velenje

Korak za korakom se spreminjajo stvari, vendar jih ne spreminja čas, ampak mi sami.
Že 10 let gremo v korak s časom. Naše dosežke, dogajanja, misli in dejanja pa zapisujemo tudi za bodoče rodove. Prijazno vas vabimo, da se nam pridružite v soboto, 9. maja 2015, ob 17.30 v veliki dvorani hotela Paka v Velenju, ko bomo v počastitev obletnice Rotary kluba Velenje pripravili slovesnost.

Program prireditve:
17.30 Svečana prireditev - Velika dvorana Hotela Paka
18.30 Otvoritev razstave »Rotary znamke sveta«
(po do zdaj razpoložljivih podatkih prva razstava na temo Rotary znamk v svetu)
19.30 Družabno srečanje s plesom v Hotelu Paka

Svojo udeležbo lahko potrdite na e-naslov: info@rotaryklubvelenje.si,  prav tako lahko prispevek za družabno srečanje v višini 20 EUR na osebo nakažete na račun Rotary kluba Velenje: IBAN SI56 0600 0095 0817 191 (Banka Celje).  Vse dobrodelne prispevke bomo namenili za izvedbo letovanja socialno ogroženih otrok iz našega okolja.

Prispevek boste lahko vplačali tudi v predprostoru Hotela Paka. Vabljeni!

Vabilo s programom si lahko prenesete tudi tukaj (PDF).