Primopredajna skupščina Rotary kluba Velenje

Na primopredajni skupščini Rotary kluba Velenje, ki smo jo letos izvedli v obnovljeni Mayerjevi vili v Šoštanju, smo izvedli predajo poslov ob menjavi predsedniške funkcije, vodenje kluba s 1.7.2014 prevzema Stojan Špegel. Prisotni člani smo se seznanili s poročilom o delu v rotarijskem letu 2013/2014 (predsedovanje Davida Geršaka) in planom dela v prihajajočem rotarijskem letu 2014/2015 (Stojan Špegel).
S potrditvijo vseh poročil, vključno s finančnim, smo zaključili še eno uspešno rotarijsko leto, zato lahko upravičeno pričakujemo takšno nadaljevanje tudi v prihodnje.

Po zaključku skupščine smo z veseljem izkoristili priložnost za voden ogled Mayerjeve vile v Šoštanju.

Zahvala občini Šoštanj, ki nam je prijazno ponudila vilo za izvedbo skupščine in Špeli Poles za izvrstno predstavitev zgodovine Mayerjeve vile in tam prikazanih muzejskih zbirk.